Kocasına uyku ilacı verip uyutuyordu! -@Esra Erol'da 6 Nisan 2021

 • Tarixində dərc edildi 16 gün əvvəl

  atv

  Müddəti: 15:51

  Esra Erol'da bugün...
  Esra Erol, Veysel Bey’in 27 yıllık eşinin kendisini terk ettiğini belirterek Veysel Bey ve kızı Gülsemin’i stüdyoya davet etti. Gülsemin, annesi Zeynep Manav’ın bir adam için kendilerini terk ettiğini ama sebebini anlamadığını çünkü evde bir sorun olmadığını söyleyerek 2 kardeşi daha olduğunu belirtti. Evde bir şiddet ya da geçimsizlik olsaydı her zaman annemin yanında olurdum diyen Gülsemin, şu anda babasının yanında olduğunu çünkü annesinin her isteğini yerine getirdiğini söyledi.
  Veysel Bey, tüm yetkinin karısında olduğunu, ne dese olduğunu dile getirdi. Veysel Bey, eşinin Fikret Uğur isimli kişiye kaçtığını ama farklı evlerde kaldıklarını bildiğini, 2020 Ekim ayından beri eşinden hiçbir şekilde haber alamadıklarını vurguladı. Fikret Uğur’u yayladan tanıdığını belirten Veysel Bey, birbirlerine gidip gelip çay içtiklerini söyleyerek Kurban Bayramı’ndan önce çocuklarının mesajları gördüğünü ama kendisine söylemediğini dile getirdi. Gülsemin, Fikret Bey’in küçük oğlunun gelip, anneniz babanızı aldatıyor dediğini ama kendilerinin inanmadığını, annelerine inandığını, konduramadıklarını bu sebeple de babasına söylemediğini vurguladı. Veysel Bey, yaylaya gittikleri zaman artık eşinin telefonunu sakladığını, sürekli yanında tuttuğunu söyleyerek o zamanlar biraz şüphelendiğini, zaten telefon çekmeyen yerlerde bile eşinin durmadığını iddia etti. Eşi ahıra gittiği zaman telefonu aradığını ve bulduğunu belirten Veysel Bey, eşi ile hiç boğuşmadıklarını ama o gün telefonu ondan almak için boğuştuklarını söyledi. Veysel Bey, eşinin telefonu verdiğinde komple Fikret Bey ile eşinin yan yana çekilmiş fotoğrafları gördüğünü, eşinin ise biz arkadaşız diye kendisini savunduğunu sonrasında da çıkıp gittiğini ileri sürdü. Eşi ile Fikret Bey’i bazı akrabalarının gördüğünü dile getiren Veysel Bey, eşinin savunma yapmasına yer olmadığını vurguladı.
  Gülsemin, annesinin arayıp beni öldü bilin, benim sizinle işim bitti diye konuşma yaptığını söyledi. Veysel Bey, Fikret Bey’in olay günü eşini 15 kere aradığını aktardı. Eşini kaçtıktan sonra yakalayıp bacakları arıyor diye ayın 11’inde hastaneye götürdüğünü belirten Veysel Bey, hastaneden gelince ayın 12’sinde eşinin boşanma dilekçesi verdiğini zaten çamaşırlarını da hazırlamış olduğunu ileri sürdü. Veysel Bey, Fikret Bey’in bir resmi bir de dini nikahlı eşi olduğunu sözlerine ekledi.


  atv Resmi AZfun Kanalına Abone Olmak İçin; goo.gl/dmrDLN
  atv
  atvcomtr
  atvturkiye

ÖZGE AKÇELENK
ÖZGE AKÇELENK

Iyy rezillik diz boyu yine aynı olaylar yine aynı program yahu daha nereye şikayet edelim kapatılsın diye çalışan bir bayan olarak tabiki bu programı izleme fırsatım olmuyor olmasın da zaten ama internetten birşeyler araştıracağım bakacağım sırada bu programın rezilliklerini görmekten ben bıktım artık sürekli evini çoluğunu çocuğunu bırakıp aklını yitiren kadınlar kim ne derse desin ama benim şahsi düşüncem bu programlar bazılarına örnek oluyor ondan sonra kadına şiddet artıyor diye söylenip üzüntü vermekten başka bir işe yaramıyorlar yeter artık bitsin yerin dibine batsın programınız

15 gün əvvəl
Fırat Tektaş
Fırat Tektaş

Bu kadın neden bukadar yüzsüzya anlamış değilim

15 gün əvvəl
Zeki UZUN
Zeki UZUN

Toplumun yüz karaları

15 gün əvvəl
KARAVANLiS
KARAVANLiS

Kızım senin ne işin var orada. Yazık değil mi sana kendini reklam ediyorsun

16 gün əvvəl
Brawl Stars TÜRKİYE
Brawl Stars TÜRKİYE

0 like 3 disslike sulalecek diss atiyolar atv ye :D

16 gün əvvəl
Soner Holat
Soner Holat

Soner holat..Haluk Bilginer..ilk single.Kanalımda.saygılarımla

16 gün əvvəl

İrəli

Savaşçı 100. Bölüm

2:24:15

Savaşçı 100. Bölüm

Savaşçı

Baxış 2,3M

atv Canlı Yayını

Esra Erol'da 2 Şubat 2021 | Salı

2:08:33

Savaşçı 100. Bölüm

2:24:15

Savaşçı 100. Bölüm

Savaşçı

Baxış 2,3M

Son Yaz 16. Bölüm | Kan Bağı

2:32:14

Gönül Dağı 24. Bölüm

2:21:39

Gönül Dağı 24. Bölüm

Gönül Dağı

Baxış 300K

Sadakatsiz 26. Bölüm Fragmanı

0:46

Sadakatsiz 26. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz

Baxış 4,3M